KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 12735168
nr 1273 5168
Johann Baptist Homann
(1664-1724), Tyskland
Gravyrer, 2 st, Stockholm, 1700-tal. Motivet: 49x58 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 2 september 2019
kl 20:03:45
28/8 23:17:40
Johann Baptist Homann
Läs mer om Johann Baptist Homann